Hakkımızda

  • Yıllanmış tecrübemiz ve kaliteli kağıt, koli, kutu ve ambalaj sektöründe öncü firmamız, her geçen gün yurtiçinde artan müşteri portföyü ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Önce insanı hedef alan kalite politkamız sayesinde de sizden gelen olumlu talepler ve eleştirilerle ileriye dönük bir firma olduğumuzun kanıtını sunmaktadır.
  • Firmamız ambalaj sektöründe çok büyük önemli olduğunun bilincinde olarak % 100 geri dönüşümü mümkün olan, doğaya endeksli, ekosisteme hiçbir zararı olmayan hammaddeleri, yani kağıt ve kartonu kullanmaktadır. Özellikle de günümüz dünyasında ön planda tutulması gereken, küresel ısınmayla birlikte yok olmaya yüz tutmuş ekolojik değerlerimizin korunması konusunda çalışanlarımız üstün bir titizlik ve özveriyle çalışmalarını sürdürmektedirler.
  • Koli üretiminde müşterilerine her cins, her ebat ve kalitede koliyi zamanında teslim etmeyi kendine prensip edinenmiştir. TNS Ambalaj kaliteli ve güvenilir personeliyle, koli sevk araçlarıyla siz değerli müşterilerine hızlı hizmeti sunmaya taliptir.